Черкащан просять допомогти 6-річній дівчинці, у якої діагностували рак крові

01 листопада 2016, 20:39

732090_1_w_300

6-річна Альбіна Дем'яненко із села Сунки Смілянського району на Черкащині перебуває в Черкаському обласному онкодиспансері. У дівчинки діагностували гострий лімфобластний лейкоз – рак крові. На курс лікування необхідно від 150 до 300 тис. грн.,  пише Gazeta.ua.

"Альбіна цього року пішла до першого класу. У вересні захворіла на ОРЗ. Лікування нам призначили за симптомами, на аналізи не направляли. А коли вже симптоми минули, дитина все одно була бліда. На тілі появилися синці. Тоді я вже наполягла, щоб направили на аналізи. Таким чином виявили лімфобластний лейкоз, який перейшов у гостру форму. 7 жовтня нас госпіталізували до обласного онкодиспансеру. Наступного дня Альбінку перевели до реанімації, бо пішла інтоксикація організму. Діагностували, що в неї був крововилив у головний мозок, у внутрішні органи. Вона перебувала в стані коми. Її життя 10 днів було на межі. Мене тричі готували до поганих наслідків. Але Альбінка дивом вижила.

Зараз проходить хіміотерапію, але не блоками, як більшість діток. Ліки призначають протокольно, обережно, контролюючи реакцію організму та аналізи. Лікар каже, що стан Альбінки стабільно поганий, але вже кращий, ніж у реанімації. Вона поки що не може довго ходити і сидіти. Більшість часу спить. Відколи в лікарні, навіть не посміхається. Розуміє, що лікуємо досить серйозну хворобу. Як стає краще, каже, що хоче швидше вилікуватися і поїхати додому до бабусі і дідуся. Мріє покататися на конях і стати співачкою.

Альбінку я виховую сама. В день на лікування в середньому витрачаємо по 1000 гривень. Точної суми на весь курс спрогнозувати не можна. Мами, які лікуються тут з дітками, називають від 150 до 300 тисяч гривень. Я прошу допомоги в людей, які прочитають нашу історію, допоможіть моїй донечці стати здоровою", - говорить мати Аліна Дем'яненко.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку - 4149 4996 4434 8805 (Дем'яненко Микола Семенович)

Контакти Аліни Дем'яненко: (050) 831-41-15.

Поділитись

Коментарі

Вгору