Черкащан просять допомогти 11-річній дівчинці подолати тяжку хворобу (відео)

30 листопада 2017, 22:45

Їй лише одинадцять, а вона вже третій рік бореться з тяжкою хворобою. Альона Притула з Катеринопільщини раз майже здолала рак крові. Навіть повернулася додому та почала жити нормальним життям. Втім, на початку листопада хвороба повернулася, інформує ЧСН.

Вона ні хвилини не сидить без діла. За тиждень в онковідділенні Альона осилила з десяток плетених браслетів. У цю палату дівчинка потрапляє втретє.

Реанімація, ізоляційний бокс та десятки болючих процедур. Альона мужньо витримує все. І дівчинці, після дворічного лікування, таки вдається перебороти недуг.

Та планове обстеження на початку листопада знову повернуло Альону в цю палату. У дівчинки стався рецидив. Рак повернувся з новою силою.

Нині лікарі намагаються стабілізувати стан дівчинки або розпочати протирецидивну хімію. Альона потребує переливання крові. У неї «1-». Втім, донорів вкрай бракує, каже мама. А однієї жаги жити замало.

Попереду в Альони щонайменше рік лікування. Відділення забезпечує дівчинку частиною необхідних ліків. Втім, осилити підтримуючу терапію самотужки родина не може. Тож вся надія на оджуання дівчинки в руках небайдужих.

Реквізити:«ПриватБанк»: 4149 4978 5475 3003

Одержувач: Притула Тетяна Василівна

Телефон мами: 098 105 63 79

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору