Черкащан познайомлять із європейською бізнес-моделлю

08 березня 2017, 13:30

У Черкасах 9 березня відбудеться друга навчальна зустріч інкубатору громадських проектів “Ідея – Дія – Результат”. На ній охочі змінити наше місто дізнаються, як можна використовувати бізнес-інструменти у громадських проектах. Про це виданню «ГромЧе» повідомила засновниця громадської організації «Промолодь» Дарина Подолян.

На цьому заняття розбиратимуть європейську бізнес-модель CANVAS, яку створили у 2008 році. Її автори швейцарський бізнес-теоретик Остервальдер та бельгійський вчений і професор інформаційних систем управління Ів Пін’є. Ця бізнес-модель застосовується викладачами, студентами відомих бізнес-шкіл та університетів: Гарвард, Стенфорд, Колумбія, Берклі.

– Цей інструмент створили двоє європейських вчених у 2008 і зараз його активно використовують підприємці усього світу. Ми ж адаптуємо цю технологію для ваших ідей, щоб зрозуміти їхню цінність та життєздатність, – зазначила пані Дарина. – Коли ви пропрацюєте свою ідею за допомогою бізнес-моделі CANVAS, вам стануть зрозумілі наступні кроки її втілення.

Бізнес-модель Сanvas допоможе зосередитися на створенні цінності громадського проекту. Це, у свою чергу, допоможе тестувати і створювати проекти, які дійсно потрібні людям навколо.

На черкащан чекають у четвер, 9 березня, о 18:30 в бібліотеці Симоненка. Для цього потрібно пройти  попередню реєстрацію. Вхід вільний.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору