Черкащан «ловитимуть» за читанням

10 листопада 2014, 08:56

book-reading1

Новий флешмоб започатковують у Фейсбуці активісти ГО «Книжковий Маестро». Вони пропонують черкащанам викладати у мережу свої фото за читанням книг. Рубрику назвали «А як і де  читаєте Ви»? Під фото потрібно залишати креативний підпис.

За допомогою такої акції організатори хочуть в черговий раз нагадати, що читання книг потрібне та корисне.

Ми чекаємо на обговорення і дії. Знаєте, мені вже відповідають, що ловитимуть близьких за читанням і фотографуватимуть, - розповідає натхненниця цієї ідеї, засновниця «Книжкового Маестро», викладач ЧНУ Людмила Фіть.

У коментарі «Про все» вона також розповіла, що думка про публікування світлин із книгами у неї з’явилася під час читання книги Юстини Соболевської "Книжка про читання". Людмила Фіть згадала і про своє улюблене місце для читання:

Раніше дуже любила читати у ванні. Але одного разу втопила цінну позичену книжку і довелося звичку змінити. Я досі пам’ятаю, як сушила праскою 360 сторінок і через марлю, і так. Нічого не допомогло. Знайшла потім таку саму книжку на Петрівці і віддала людині.

Наразі у «Книжковому Маестро» обговорюють критерії для визначення переможців книжкового фотоконкурсу.  Найкращі світлини можна буде побачити і на сайті «Про все».

Хочете бути першим? Тільки актуальні новини дня в Україні. Будьте обізнаними в сучасному вирії подій разом з нами!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору