Черкащан і гостей міста запрошують на фестиваль вуличної їжі

13 липня 2018, 16:13

У Черкасах 8 та 9 вересня відбудеться фестиваль вуличної їжі. Захід проходитиме у сквері за Будинком рад та по вул. Хрещатик між вул. Байди Вишневецького та Лазарєва. Відповідне рішення ухвалив Черкаський міськвиконком.

Під час фестивалю заплановано проведення таких заходів:

• майстер-класи з бойових видів мистецтв, фітнесу та з образотворчого мистецтва (handmaid);
• ярмарок сувенірної продукції Черкащини та атракціони;
• Food Zone – реалізація відвідувачам фестивалю якісної вуличної їжі;
• в розважальній зоні плануються виступи декількох музичних гуртів.

Крім того, розглядається пропозиція щодо встановлення рекорду України з приготування найбільшого картопляного зразу, із залученням представників агенції «Рекорди України».

- Мета цього заходу - популяризувати у місті сучасний формат організації вуличного харчування та відійти від стереотипів про неякісне харчування поза домівкою. Адже вулична їжа у світі – це якісно, смачно, популярно. Фестиваль надасть можливість жителям та гостям міста відчути позитивну, небуденну атмосферу, цікаво провести вихідні, - зазначив організатор фестивалю, директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало.

Фестиваль планують провести без залучення бюджетних коштів. Окрім цього, організатори під час заходу хочуть провести благодійний аукціон.

Згідно з рішенням виконкому, рух транспортних засобів вул. Хрещатик між вул. Лазарєва та Байди Вишневецького буде заборонено з 18:00 7 вересня до 22:00 9 вересня 2018 року для підготовки та проведення фестивалю.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору