У Черкасах планують підняти вартість проїзду в маршрутках

22 грудня 2020, 10:10

Вартість проїзду в міському пасажирському транспорті хочуть збільшити до 7 гривень за одну особу. Відповідне питання обговорили на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету ЧМР.

Вартість проїзду хочуть підняти враховуючи звернення перевізників не комунальної форми власності з метою стабільної роботи та недопущення зупинення роботи міського транспорту.

Директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод говорить, що 7 грн - це обгрунтований тариф.

- Останній раз тариф піднімався у 2018 році. З того часу декілька разів збільшувався розмір мінімальної заробітної плати, який знову зросте з 1 січня, - зазначила пані Ірина.

У проєкті рішення йдеться про те, що ціну за проїзд варто підняти внаслідок збільшення собівартості перевезень пасажирів у зв’язку з підвищенням цін на запасні частини, мастильні матеріали, шини, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та враховуючи обмеження кількості перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах на період дії карантину.

фото: Про все

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що тариф поки що не встановлюється, а розпочинається лише регуляторна процедура.

Впродовж місяця ухвалене рішення повинні опублікувати в ЗМІ і лише після внесення всіх корективів, воно набуде чинності.

Нагадаємо, минулого тижня черкаський виконком проголосував за проєкт бюджету-2021. За проєктом, доходи міста мають скласти 2,1 мільярди гривень. Однак згідно потреб департаментів міськради, у майбутньому бюджеті вже існує дефіцит у розмірі 500 мільйонів гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору