Черкаський волонтер виготовив і встановив на Донбасі меморіал Герою України Василю Сліпаку

12 жовтня 2019, 14:03

Волонтер і художник Олег Ганжа з Лисянки, використовуючи свій мистецький талант, у роки війни на Сході став комунікатором між волонтерами та військовими ЗСУ.

За цей час він був 68 разів у зоні проведення АТО і ООС, що за загальним підрахунком часу складає понад рік. Не раз з військовими був у боях, під ворожими обстрілами, ховав загиблих побратимів та підтримував їх родини, - пишуть "Вісті Черкащини".

Олег Ганжа за свою діяльність має понад десяток почесних відзнак, серед яких медаль «За оборону Авдіївки» та більше 50 грамот і подяк. Хоча сам завжди зазначає, що «для козака найкраща нагорода – народу рідного свобода!»

Нещодавно Олег Ганжа побував на Світлодарській дузі, відвідвши 30 ОМБр ЗСУ імені князя Констянтина Острозького. Сюди він доставив габаритний вантаж – меморіал загиблому в 2016 році Герою України Василю Сліпаку (позивний «Міф»). У проектуванні, виготовлені та організації доставки цього меморіалу та будівельних матеріалів для нього йому допомав батько Володимир Ганжа. На передову за побажанням бійців вони доставили і народно-бойовий прапор розвідувальної роти бригади, 10 його копій та зібраний волонтерами гуманітарний вантаж.

Після урочистого освячення народного бойового прапора, його копій, шевронів та вимпелів Олег Ганжа урочисто вручив його прославленому командиру розвідників.

Потому бійці разом із нашим земляком встановили поблизу селища Миронівський Донецької області меморіал Василю Сліпаку - всесвітньо відомому українському оперному співакові, солісту Паризької національної опери, волонтеру, учаснику Революції Гідності, захиснику України. Освячення меморіалу провів Благочиний Бахмуцького округу ПЦУ отець Павло.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору