Черкаський ліцей увійшов у десятку кращих шкіл України

01 березня 2019, 08:32

Черкаський ліцей увійшов у десятку кращих шкіл України

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) у рейтингу ста кращих шкіл увійшов в десятку кращих навчальних закладів України.

За версією журналу "Фокус" він посів сьоме місце.  Порівняно з минулим рейтингом видання, навчальний заклад піднявся на одну сходинку. Рейтинг базується на головному критерії - середній бал ЗНО.

 

Також до рейтингу увійшов ще один навчальний заклад із Черкаської області. Уманська міська гімназія посіла 70 сходинку.

- Ми пишаємось нашим закладом та бажаємо продовжувати й надалі утримувати планку першості, гідно представляючи Черкаси та Черкащину. Міською владою постійно здійснюються заходи для покращення навчального середовища закладу задля створення комфортних умов перебування талановитих учнів. Зокрема, вже в цьому році ми плануємо закінчити роботи за проектом «Наукова хатинка», заплановане придбання сучасної робототехніки, заплановані ремонти приміщень, - зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Щоб оцінити рівень конкуренції і академічні успіхи випускників, "Фокус" вшосте складає рейтинг "100 кращих шкіл України". Третій рік поспіль дані ґрунтуються на результатах зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Однакова методологія дає нам можливість відстежити деякі цікаві тенденції.

Наприклад, протягом останніх трьох років зростає середній бал результатів ЗНО. Якщо в 2016 році він становив 171,63, в 2017-м - 172,01, то в 2018-му досяг позначки 172,48 бала. І хоча різниця може здатися мізерно малою, саме вона визначає, хто потрапляє в сотню кращих.

Цього року рейтинг оновився на 32%. Серед лідерів школи не тільки міст-мільйонників, а й невеликих населених пунктів.

36 шкіл піднялися в рейтингу, 30 - погіршили свої позиції в порівнянні з попереднім роком. Як і в минулому році, до рейтингу не потрапили школи Житомирської, Закарпатської, Луганської та Чернігівської областей. У той же час в список повернулася Вінницька область з двома школами, в той час як Донецька виявилася за бортом.

Ці дані говорять про те, що конкуренція між випускниками з року в рік зростає. Щорічне оновлення рейтингу і динаміка всередині сотні демонструють наявність "амбітних" дітей у всіх регіонах і типах навчальних закладів.

Нагадаємо, Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) посів 12-ту сходинку у Топ-200 українських шкіл за результатами ЗНО 2018.

 

Коментарі

Костя сказав:

Круто, я тут учуся

Вгору