Черкаський легкоатлет поділився враженнями після оновлення рекорду України

20 січня 2020, 23:01

Один з лідерів вітчизняного бар’єрного бігу, викладач ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я ЧНУ ім. Б. Хмельницького Денис Нечипоренко розповів про свої враження після оновлення найкращого результату України з бігу на 400 з/б 51,66 у приміщенні. «Жорстка Атлетика» поспілкувалася з Денисом відразу після фінішу.

– Денисе, Вам випала можливість пробігти 400-метрівку з бар’єрами, та ще й на початку сезону. Як враження?
– Це здається вп’яте беру участь у цих змаганнях. Чесно, це один із найулюбленіших стартів взимку. За зимовий сезон дуже скучаю за бар’єрами, тому це шанс пробігти саме свою дистанцію. Звісно, є нюанси бігу в приміщенні, але тим і цікавіше, відволікаєшся від стандартних зимових 400 метрів. Тому старт дуже подобається і дуже задоволений, що вдалося виступити цього року.

– Які цілі на сезон і де ще плануєш стартувати?
– У Сумах на командному чемпіонаті, а потім і безпосередньо Чемпіонат України. Завдання на зимовий сезон — це підняти швидкість на гладких 400 метрах, щоб згодом підняти й швидкість на бар’єрах.

– Наскільки я пам’ятаю, у тебе не велика різниця між особистим результатом на гладкій 400-метрівці та на бар’єрах?
– Останні два роки на командному чемпіонаті влітку я першого дня біжу гладку дистанцію, а другого — бар’єри з різницею рівно в 2 секунди. Ну, буду сподіватися, що покажу кращі результати. На Різдвяних стартах тиждень тому встановив особистий рекорд 48,91. Тому сподіваюсь, що все робимо правильно і це призведе до поліпшення результатів на бар’єрах.

Коментарі

Вгору