Черкаський бізнесмен обурився відновленням на посаді чиновника, який вимагав гроші

24 жовтня 2019, 14:01

Валентин Дяченко

Власник групи компаній UKRAVIT черкащанин Віталій Ільченко обурився поновленням на посаді у міськраді Дяченка Валентина Васильовича, що в 2017 році вимагав у бізнесмена хабар. Підприємець просить втрутитися в ситуацію Президента, інформує 18000.

Відповідне звернення Віталій Ільченко опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

За словами бізнесмена, у 2017 році – під час запуску UKRAVIT нових цехів на виробництві у Черкасах –  компанія пройшли через всі бюрократичні процедури отримання дозволів на проектування, початок будівництва, введення цехів в експлуатацію та отримання свідоцтва на право власності.

Після того, як компанія UKRAVIT отримала свідоцтва на право власності, Ільченко втрапив у неприємну ситуацію із тодішнім начальником у управління архітектурно-будівельного контролю міськвиконкому Черкас Дяченко Валентином. Останній вимагав у бізнесмена кошти  за можливість не втратити ним отримані документи. За словами Ільченка, Дяченко погрожував, що у разі не прийняття його умов, він спільно з МНС ініціює перевірку і скасує всі дозвільні документи по цехах.

Віталій Ільченко

Тоді Ільченко звернувся до Генеральної прокуратури із заявою про вимагання неправомірної вигоди Дяченком Валентином Васильовичем. У серпні 2017 року Дяченка  було затримано співробітниками СБУ на отриманні хабара в розмірі 40 тисяч грн.  Цього ж року чиновник був відсторонений від посади. Суд призначив йому домашній арешт.

У березні 2018 року Дяченко повернувся на свою посаду. Термін його відсторонення від посади збіг  і не був продовжений судом. У серпні 2018 року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звільнив Дяченка. Проте 22 жовтня 2019 року ЗМІ повідомили, що суд знову поновив чиновника на посаді.

Також Ільченко звернувся до Президента України, голови СБУ та Генерального прокурора України, аби ті недопустили поновлення Валентина Дяченка на посаді.

У той же час заступник міського голови Юрій Ботнар вже поділився у соцмережах, що провів із поновленим чиновником ряд нарад та зустрічей.

Додамо, корпорація UKRAVIT є постійним спонсором міських проектів та свят.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору