Черкаським комунальникам нічим прибирати сніг узимку

01 жовтня 2018, 10:36
комунальникам нічим прибирати сніг узимку

Фото: Про все

Комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ” не має техніки для прибирання Черкас узимку від снігу. Про це на нараді повідомив директор підприємства Олексій Мельник, пише ІнфоМІСТ

За словами комунальника, фінансування тендерної пропозиції на оренду КамАЗів для КП було зупинено рішенням суду.

– На підприємстві залишились два автомобілі, які в досить тяжкому стані. Навантаження на прибирання снігу вони не можуть витримати, а в питанні розкидання суміші також не досить бойові, – сказав Мельник. – Зараз призупинене фінансування тендерної процедури на оренду КамАЗів, на які ми могли поставити свої розкидувачі солі і відвали. У мене виникає питання: чим прибирати місто Черкаси? У нас, крім тракторів, які не призначені для того, щоб прибирати автомагістралі, нічого немає.

Натомість представники СУБів повідомили, що вже готуються до зими, зокрема, розвозять по будинках піано-соляну суміш, аби нею згодом могли скористатись двірники. Придніпровська СУБ має в запасі 150 тонн суміші, Соснівська – 220.

сергей сказав:

А зачем там Мельник??????

Олександр сказав:

Кожному черкащанину по лопаті – і проблему буде вирішено. Та й навіщо його прибирати? Весною сам розтане. Скільки тої зими?

сергей сказав:

А Мельнику две

Олена сказав:

Ми це чуємо кожного року! В результаті – “місимо” сніг, протоптуємо доріжки, в муках переходимо проїжджу частину… От якби написали, що до зими готові і працівники, і техніка – ми б пораділи і навіть, здивувалися. А так – все як завжди. Керівники-ті ж самі, результати роботи – ті ж самі. Так і живемо…

Роман сказав:

Може, краще нехай тамадою далі працює собі – в нього це краще виходило!

Вгору