Черкаських чиновників, які дозволили прибирати неіснуючий сніг, відсторонять

26 грудня 2019, 16:25

Чиновників Черкаської міськради, які причетні до сплати бюджетних коштів за прибирання снігу, якого не було, відсторонять від роботи та проведуть службове розслідування.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на сьогоднішній сесії ЧМР.

- Документи підписували працівники департаменту житлово-комунального комплексу: бухгалтери, Отрешко, Наумчук, – всі будуть відсторонені сьогодні, - повідомив депутатам міський голова.

Зі слів Анатолія Бондаренка, комісію, яка перевірить законність дій чиновників, створять сьогодні.

В той же час, депутат міськради Олександр Радуцький зауважив, що виплати вказаних коштів не могли бути здійснені без погодження міського голови. Тому депутат вважає, що міський голова кривить душею, роблячи такі заяви.

- Олександре Романовичу, звертайтесь до поліції, - іронічно відреагував на репліку депутата пан Бондаренко.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої сесії міськради черкаський мер отримав повістку від СБУ, а вже за півгодини депутати проголосували за встановлення йому премії у розмірі 200% від розміру посадового окладу. В той же час, Анатолій Бондаренко відмовився від премії, заявивши, що накладе вето на це рішення.

Коментарі

Олена сказав:

“… Анатолій Бондаренко відмовився від премії, заявивши, що накладе вето на це рішення.” У минулому році він накладав вето на 400%, а все одно їх отримав. Питання стоїть таке: ХТО віддасть назад незаконно отримані гроші? Відсторонення-це не кара. За такі речі – пряма дорога на лаву.

Вгору