Черкаський автозавод збільшить виробництво вантажівок

11 січня 2019, 15:53

Черкаський автозавод збільшить виробництво вантажівок

Компанія "Богдан Моторс" уклала новий контракт із Міністерством оборони України на постачання вантажівок "Богдан 6317" до ЗСУ. Угода передбачає значне збільшення обсягів виробництва такої техніки для армії у 2019 році. Про це повідомляє прес-служба корпорації, пише "Діловий регіон".

- Після використання вантажівок підвищеної прохідності "Богдан 6317" у 2018 році представники Міноборони висловили повне задоволення цими машинами, що виробляються на черкаському заводі "Богдан Моторс". Цьогоріч поставки вантажівок Міноборони значно зростуть, порівняно із минулим роком. Військові зацікавлені у максимальному розширенні їхнього автопарку сучасними, надійними, швидкими, зручними і якісними "Богдан 6317", - йдеться в повідомленні компанії.

Зазначимо, що "Богдан 6317" - це сучасний багатоцільовий автомобіль, обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило українським автовиробникам значно поліпшити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва.

Поділитись

Коментарі

Вгору