Черкаського посадовця, який нажився на медзакладі, судитимуть за хабар

02 квітня 2020, 18:06

Кримінальне провадження розслідувалося за фактом вимагання та отримання посадовою особою однієї з Черкаських медичних установ неправомірної вигоди в сумі 50 тисяч гривень. Розслідування по даному кримінальному провадженню завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

Слідчими Черкаського відділу поліції, за процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, за обвинуваченням керівника одного з комунальних медичних установ в місті Черкаси, в отриманні 50 тисяч гривень неправомірної вигоди. Під час досудового розслідування встановлено, що посадовець, діючи умисно, з корисливих мотивів, в грудні 2019 року, за сприяння в укладенні договору на постачання медичного обладнання, отримав 50 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування по даному кримінальному провадженню завершено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

За вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Вгору