Черкаські волонтери відвезли допомогу бійцям на передову

12 листопада 2019, 09:33

1750 км, майже 2 тонни продуктів, тонна будівельних матеріалів, 7 населених пунктів, 4 бригади та окрема рота «Січ» полку «Київ-4» МВС України. Такі результати волонтерської поїздки черкащан на Схід України.

Про це у Facebook написав Павло Собко.

За його словами, зараз, через розведення, хлопці змушені відступати на нові позиції, де їм потрібно наново обладнувати: бліндажі, капоніри, траншеї. Словом усе, що було зроблено за попередні 5 років на старих позиціях, їм треба робити наново і максимально швидко до настання морозів.

"Правдами й неправдами, нам все ж вдалося потрапити в Золоте й побачити все на власні очі. Цього разу поїздка була досить виснажлива, волонтерський екіпаж проїхав позиції ЗСУ вздовж майже усієї лінії фронту. Наші волонтери аби доставити допомогу бійцям, побували на «нулі». Там ночами ворог не припиняє випробовувати нерви військових постійним вогнем із кулеметів та автоматів", - зазначає волонтер.

Цього разу на передові позиції відвезли буржуйки, мішки, OСБ-листи, утеплювальну плівку, цвяхи, скоби, мікрохвильову піч, акумулятори, маскувальні сітки, консервацію, чай, каву, випічку, крупи та багато іншого. Традиційно бійцям передали й дитячі малюнки з навчальних та дошкільних закладів Черкас.

Тож волонтери продовжують готуватися до наступної поїздки. Наразі військові потребують будівельні матеріали (ОСБ-плити, утеплювач, фольгу, цвяхи, мішки, мін. вату), білу тканину для плетіння маскувальних сіток, газові балони для виготовлення буржуйок.

Телефон для зв'язку 0969707077

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору