Черкаські волонтери 5 років допомагають військовим на Сході

10 вересня 2019, 18:01

Маскувальні сітки і солодощі. Таку допомогу сьогодні учасникам операції об’єднаних сил відправлять черкаські волонтери з комітету самоорганізації населення «Дніпровський». Військовим на Сході України вони допомагають 5 років, із перших днів початку бойових дій, - йдеться в сюжеті UA:Черкаси.

Із 9 ранку черкаська волонтерка Ангеліна Танюк разом зі своїми колегами в’яже маскувальну сітку. Розповідає, аби вчасно передати її військовим, працюватимуть без перерв.

«Дома завжди робота є, але тут якось зблизилися ми всі і стали, як одна сім’я», - каже вона.

Над виготовленням сітки працюють шестеро волонтерів. Кожен допомагає чим може, - розповідає Ольга Занора:

«Ми ходимо чотири дні на тиждень. Буває і до першої, і до 12, як виходить. Приносять нам отакі сітки і ми в’яжемо їх. Є замовлення на капусту, на вареники, пиріжки. Оце все наш комітет робить, приїжджають забирають, буває таке, що солдати дякують нам».

Згортки тканини на смужки ріжуть щодня, аби не затримувати процес виготовлення сіток, - говорить волонтерка Лідія Шереметьєва.

«У мене два сини теж. І мені шкода дітей. Я оце як подивлюся по телевізору, що з них там знущаються. Вони ж бідні там ходять. І шкарпетки плетемо, і сітки в’яжемо їм, щоб ховалися вони трошки», - говорить жінка.

Цього разу на Схід волонтери передадуть дві маскувальні сітки. Більше зробити не встигають через брак людей, - говорить голова комітету самоорганізації населення «Дніпровський» Любов Здоровенко:

«Нам дуже потрібні робочі руки. Тому що зараз величезна потреба в сітках, а наші такі завзяті «павучки» не встигають. Найбільше у нас може лежать чотири сітки. Ми працюємо не з одним волонтером, і хлопці діляться між собою, кому більше потреба, кому потрібніше – тому ми й віддаємо».

Отримають військові від волонтерок і домашню випічку. До вечора, розповідає Марина Олексійчук, приготує для хлопців кекси.

«Якщо є можливість – то допомагають і наші бабусі. Ми їх просимо – вони готують вдома. Пиріжки, кекси, в основному», - каже волонтерка.

Коментарі

Вгору