Черкаські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з кульової стрільби

18 січня 2019, 07:49

З 11 до 16 січня 2019 року відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні, що проходив у містах Києві та Львові. Команда Черкаської області була представлена 10-ма спортсменами. Змагання серед гвинтівкової групи були проведені у м. Києві на базі тиру ЦСКА.

Виступ черкаської команди традиційно був вдалим. Кращими спортсменами цього чемпіонату стали Сергій Куліш і Дарія Шаріпова. Кожен з них став двократним чемпіоном України в особистому заліку. У вправі МГ-9 – 1 місце,у фіналі вправи МГ-6 С. Куліш встановив рекорд України та виборов перше місце, а у фіналі вправи ГП-6 Сергій виборов срібну медаль, програвши чемпіону Колесникову А. з Дніпра 0,8 очка. Дарія Шаріпова у вправі МГ-9 стала чемпіонкою, у фіналі вправи МГ-6 виборола перше місце.