Черкаські школярі зробили подарунок онкохворим діткам

12 серпня 2019, 09:06

Черкаські школярі передали синтезатор до дитячого відділення Обласного онкодиспансеру. Зі слів одинадцятикласниці Марії Новікової, до збору коштів на придбання інструменту долучилися усі охочі. Гроші на синтезатор школярі збирали протягом місяця. На подвір’ї медзакладу волонтери влаштували музичне свято з піснями і танцями, повідомляє "Прочерк" з посиланням на Суспільне.

Десятирічний Олександр Новодран, пацієнт онкодиспансеру, одним із перших стає за інструмент. Хлопець бореться із лімфобластним лейкозом. Для нашої знімальної групи імпровізує.

Зі слів психологині онкодиспансеру Надії Азаматової, пацієнти закладу проходять тривале лікування, часто безперервне, тому відвідування музшколи – неможливе. Тепер для охочих помузикувати у відділенні буде власний інструмент.

Між майстер-класом гри на синтезаторі і танцями волонтери влаштували солодкий стіл. Смакує тортом і сімнадцятирічний Максим Нагайчук. В дитинстві у хлопця виявили гострий лімфобластний лейкоз. Сьогодні приїхав для повторних аналізів.

Ідея організувати музичний день у волонтерки-одинадцятикласниці Марії Новікової виникла під час попередніх відвідин мед закладу. Серед друзів повідомила про збір коштів на інструмент, охочі відгукнулися.

У планах Марії Новікової, навчити кожного пацієнта грати на синтезаторі, не гірше, ніж вона.

Коментарі

Вгору