Черкаські поліцейські підуть у похід разом зі скаутами

11 травня 2019, 17:01

Захід проходить у лісовому масиві поблизу села Виграїв, що на Корсунщині.  Участь в іграх  беруть діти з різних областей України. Окрім забезпечення публічної безпеки, поліцейські проводять з дітлахами профілактичні заняття.

На території Корсунь-Шевченківського району проходить Всеукраїнський збір-похід волонтерських загонів та лідерів дитячих і молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами».  Близько 1000 представників делегацій регіональних осередків «Національної організації Скаутів України», представники всеукраїнських громадських організацій, організовані групи школярів, вищих навчальних закладів, волонтерські загони та інші беруть участь у заходах. Протягом всього часу учасники заходів проживають в наметах в лісовій місцевості. За безпеку дітлахів дбають співробітники поліції Черкаської області, які в цілодобовому режимі несуть службу на території проведення заходів.

Окрім забезпечення охорони та безпеки дітей, співробітники ювенальної превенції відділів та відділень поліції проводять з неповнолітніми  заняття з  проблеми протидії булінгу, наркоманії та насильству в сім’ї. Розповідають малечі про права, які має дитина та в ігровій формі нагадали основні правила дорожнього руху та правила поведінки пішоходів на автодорозі.

За інформацією Сектору комунікації поліції Черкаської області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору