Черкаські пенсіонерки шиють ковдри на передову (відео)

04 жовтня 2018, 21:42

Черкаські пенсіонерки шиють ковдри на передову (відео)

Теплі ковдри та подушки зараз шиють пенсіонерки Комітету самоорганізації населення Дніпровський, що у Черкасах. Про потреби бійців у зоні операції об’єднаних сил дізнаються від них самих. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

Пенсіонерка Валентина Ілляшенко сортує шматки сентипону. Великі жінка зшиватиме для теплих ковдр, а з дрібних зробить подушки.

- Працюю вже в Комітеті четвертий рік. Ну, працюю як дитина війни і ця біль залишилась у серці. Тому, доводиться допомагати нашим хлопцям, братам. Шиємо ковдри, адже вони знадобляться нашим хлопцям восени, - зазначила пенсіонерка Валентина Ілляшенко.

Замовили військовослужбовці волонтеркам і маскувальні сітки білого кольору. Тож, зараз надними працюють десять пенсіонерів. Одні ріжуть на смужки білу тканину, а інші плетуть з неї сітки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Читаючи статтю: https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/ukraincy-zaplatili-pochti-12-mlrd-grn-voennogo-sbora-346692/
в якій оптимістично оголосили, що зібрано 12 млрд.(!) грн. військового збору, я була впевнена, що збір ковдр, приладдя, одягу завершено. Тепер цим займається держава. За наші гроші. Тепер читаю, що пенсіонери продовжують опікуватися за особисті гроші нашими хлопцями на фронті. Тоді питання: куди йдуть гроші від військового збору, якщо люди шиють ковдри та подушки для воїнів? І не тільки. Нещодавно волонтери викладали довгі списки, що треба на фронт. Тоді моє питання в силі.

Вгору