Черкаські Мавпи дали бій Дніпру, проте поступились

10 березня 2020, 08:00

Команда Максима Міхельсона впродовж усього матчу на рівних билася з лідером турнірки, проте на останніх хвилинах дуже обмежена ротація складу далася в знаки. 103:95 – перемога Дніпра, - про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Дніпряни відкрили рахунок у матчі у другій своїй атаці, проте Мавпи паритет відновили. Ще хвилину на паркеті у Дніпрі між командами точилася рівна боротьба, проте команда Дениса Журавльова змогла організувати першу спробу піти у відрив, але команда з Черкас двома пасами та штрафним рахунок вирівняли.

У другому ривку дніпряни досягли більшого успіху. Ініціативу в свої руки взяв капітан, який практично одноосібно забезпечив своїй команді 7 балів переваги. Потім ще три додав інший гравець і різниця в рахунку стала двозначною. Завершився перший період з рахунком 29:20.

У другій половині гри гравці обох команд намагалися забезпечити собі перевагу, проте в жодної з команд зробити це не вийшло. Як повідомляють на офіційному сайті клубу, 35 хвилин на паркеті точилась рівна та запекла боротьба.