“Черкаські мавпи-06” провели перший півфінальний матч (фото)

25 квітня 2019, 08:32

"Черкаські мавпи-06" провели перший півфінальний матч (фото)

Хороший рівний матч із високою інтенсивністю провели «Черкаські Мавпи-06» та «Вовченята». У гості до Черкас приїхав чинний чемпіон України. «Мавпи» налаштовувалися серйозно.

Підтримати команду прийшло чимало вболівальників – це не лише батьки й родичі гравців, а й потужна підтримка з Гімназії №9, а також фан-сектору «Черкаських Мавп».

"Черкаські мавпи-06" провели перший півфінальний матч (фото)

Трибуни гнали черкасців уперед, які протягом усього матчу чинили гідний опір потужному суперникові. Але в певний момент кияни втекли на відстань 10-ти очок. Нівелювати цю різницю «Мавпи» не зуміли. Як підсумок, поразка – 74:83."Черкаські мавпи-06" провели перший півфінальний матч (фото)

Втім попри такий результат, черкасці не опускають рук. Відставання у 9 очок можна відіграти у другому матчі, який відбудеться 29 квітня у Києві.

"Черкаські мавпи-06" провели перший півфінальний матч (фото)

«Сьогодні ми не зіграли у свій баскетбол. Хлопці не впоралися із хвилюванням. Протягом усього матчу хвилювалися і це все спонукало до невиправданих та невпевнених дій. Не впоралися із центровим киян, раніше ми могли його закрити, однак не цього разу. Психологічно були не готові, тому і програли. Але рук не опускаємо. Після матчу поговорили і вже налаштовуємося на другий матч. Хлопці вірять, що можуть виграти у Києві та відіграти відставання у 9 очок. Дуже дякую керівництву Гімназії №9. Школярі неабияк підтримували нас. Дякую їм», - каже Євген Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-06».

За інформацією прес-служби БК "Черкаські мавпи"

Читайте такожВихованці “Черкаських мавп” вийшли до чвертьфіналу чемпіонату України. 

Коментарі

Вгору