Кара ременем за вирвані сторінки щоденника, биття капцями за витягнуті дроти й мамині запотиличники. Також – уже нинішнє відбирання ґаджетів й розмови з психологом. Усе – про виховання черкаських обранців їхніми батьками та вже ставлення слуг народу до своїх дітей, про це йдеться у сюжеті "Вікка".
Секретаря Черкаської міської ради Ярослава Нищика виховували дідусь із бабусею. Методи впливу на формування обранця, згадує, були різними.
- Інколи їм доводилося застосовувати до мене методи фізичного впливу. На жаль, подекуди не допомагало, - розповідає він.
Пригадує, одним із дитячих промахів було виривання сторінок із щоденника.
- І коли щоденник закінчився на три місяці раніше, то запідозрили. Сторінки не знали, я їх палив, - додав чоловік. Свою доньку Ярослав Нищик виховує повністю без застосування сили.
А от депутата Валерія Міняйла батьки виховували більш м'яко.
- Батько ні разу не піднімав руку. Словами виховували, більше мати, я навіть так трошки боявся. Вона так інколи могла дати підпотиличника, - каже він.
Сам депутат вже підходить до виховання своїх нащадків. Згадує, одного разу своєю поведінкою син випросив кари. І депутат взяв до рук ременя.
- Пожалів. Я побачив у його очах - на мене дивиться доросла людина. І я навіть злякався через те, що в ньому була така сильна агресія. І я розумію, щось робиться не так. Я звернувся до психолога - він дуже сильно мені допоміг, - розповів Валерій Міняйло.
А от екс-секретаря ради та чинного депутата Олександра Радуцького виховували із застосуванням і батога й пряника.
- Мама завжди жаліла, а було, що тато давав ременця й такого, що непоганого, - згадує він.
Детальніше - у сюжеті.
Читайте також: У Черкаській міській раді – новий депутат.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram