Черкаське подружжя виховує собак-велетнів (відео)

05 травня 2019, 20:33

Черкаське подружжя виховує собак-велетнів (відео)

Сто кілограмів абсолютної хвостатої любові. Таких габаритних домашніх улюбленців виховує черкаське подружжя Очеретянків, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

На власному подвір’ї чоловік із дружиною облаштували дім для семи собак-велетнів. Найстарші з чотирилапих майже метр на зріст та майже сто кілограмів на вагу.

- У нас сьогодні каша пшенична, яловичий шлунок і вушка. І на смакоту їм яєчка, - розповідає жінка.

Це лише одна порція. А таких щоранку пані Наталія готує не менше семи. Ранкова трапеза цього разу починається з дворічної Шані. Вона тут серед найменших і за віком, і за вагою. Не більше 60 кілограмів. А от сусід-одноліток Брук перевершує її за параметрами й апетитами.

- За один раз каші й м'яса літрів три він з'їдає, - каже жінка. Та навіть така порція подекуди маленька для восьмирічного Балу. За словами Наталії, цей собака важить близько 90 кілограмів. І це не межа для середньоазійської вівчарки. Собаки цієї породи подекуди сягають метр заввишки та перетинають 100-кілограмовий ваговий показник.

- Якщо хлопець нижчий, ніж 60 сантиметрів, його вважають маленьким. Її основне призначення - це собака-компаньйон, собака-охоронець, собака-пастух, - каже чоловік.

Аби завести собі таких габаритних чотирилапих, подружжя кардинально змінило життя. Перебралися у передмістя Черкас. Тут хвостате сімейство розрослося до семи пухнастих. З роками собаки стали повноцінними членами родини. Попри величезну кількість міфів собаки цієї породи спокійні та розсудливі. Як  люди - кожен зі своїм характером.

Детальніше - у відео.

Читайте також: Нізащо тебе не кину: у Черкасах відбулася унікальна фотовиставка з домашніми улюбленцями.

Поділитись

Коментарі

Виталий сказав:

Новая Каховка( Херсонская область.)
Только вчера у меня на дежурстве привезли из села Сергеевка ребенка, с покусами от своего Алабая!
Ребенку 5 лет – девочка. Зашла в свой двор с бабушкой. Пока бабушка ставила свой велосипед, собака набросилась на ребенка и укусила за голову.Пострадали голова и лицо ребенка. Пришлось брать девочку в операционную, давать наркоз, налаживать наводящие швы и дренировать рану.Состояние ребенка удовлетворительное, находится на лечении в отделении!
Любая собака это животное и все может быть. Нужно быть предельно осторожным и хорошо дрессировать животных!!!

Елена сказав:

Согласна с Виталием “Любая собака это животное и все может быть. Нужно быть предельно осторожным и хорошо дрессировать животных!!!” У нас тоже произошло ЧП, но со старым почти слепым и глухим дворовым песиком (вес 5-6кг), вышедшим как всегда на улицу прогуляться, но неизвестно откуда вылетел вот такой точно алабай и поперек тела вцепился “мертвой” хваткой зубами в дворнягу, размахивая во все стороны.На мой крик прибежала женщина ( в руках ничего- ни поводка , ни намордника), которая пыталась заставить его разжать пасть, но никак, только удар сапой его остановил – это о воспитании. Благо хребет цел, но все ключицы прогрызены, 4шт. дренажей на обеих сторонах, шов и куча лекарств, компенсацию я получила видимо на “усыпление” 400грн. С ужасом думаю, а если бы не было моего пса на его пути, ведь я в это время обрабатывала клумбу.

гость сказав:

обожаю алабаев

Вгору