Черкаське колесо огляду нарешті запустили

02 листопада 2019, 15:32

Фото - "Справжні Черкаси"

Атракціон працює кожного дня з 10-ої ранку до 17-ої вечора. Вартість одного дорослого квитка становитиме 50 гривень, дитячого – 30 гривень.

– Насправді, оглядове колесо могло б запрацювати ще в липні або ж серпні. Утім, окремі чиновники затягували процес введення атракціону в експлуатацію через надумані зауваження. Часом ішлося навіть про коми з крапками, – говорить Юрій Ботнар. – Тим не менш, ми все виправили й зараз із впевненістю можемо стверджувати про його безпечність для людей.

Нагадаємо, «Чортове колесо» в парку «Сосновий бір» з’явилося в 1971 році. Через аварійність та після кількох нещасних випадків, які сталися на атракціонах у інших містах України, в 2008-ому його демонтували.

Як розповів директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча, над встановленням «Колеса огляду» розпочали працювати ще кілька років назад. Але лише зараз вдалося завершити будівництво та його монтаж.

Раніше атракціон перевіряли на «міцність» – замість пасажирів на ньому «провезли» мішки з 12 тоннами піску. Одночасно на ньому зможе перебувати 80 людей.

За інформацією із пресслужби Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору