Черкаська психологиня вперше розповіла про те, чому пішла від першого чоловіка ні з чим (відео)

15 липня 2020, 23:03

фото з мережі

Про те, чому Наталя Холоденко не хоче заміж за нинішнього чоловіка, чим він займається, про реальні заробітки і комплекси – в інтерв’ю зоряного психолога для Youtube-каналу DOROTYE ​​журналіста Аліни Доротюк.

- Ми з колишнім чоловіком працюємо в одній фірмі, він фінансовий директор. Я розлучалася вагітною, це правда. Але ми вже не жили разом. Жінка в період розлучення повинна зайняти позицію «Ом», – пояснює Наталія Холоденко. – З цього шлюбу я вийшла ні з чим. Тільки з дитиною.

- З колишнім чоловіком ми прожили разом 10 років. Машину залишила йому. Все, що було нажито в попередньому житті – все там і залишилося. З великим зусиллям я змогла забрати досить невелику частину грошей. Квартира і велика частина грошей залишилася чоловікові. Скажу так: я б ділила по-іншому. Але я прийняла позицію жінки, яка хоче, щоб дитина спілкувалася з татом. Це для мене було принципово.

За словами Наталії, під час розпаду сім’ї ніхто з оточення не підтримав її.

- У мене така позиція – хто йде з відносин, той і платить. В даному випадку заплатила я. Але я була не згодна, у нас були конфлікти. Всі стали на бік мого колишнього чоловіка, навіть моя мама. Це був важкий період. Я зрозуміла, що глобально він людина хороша, просто ображений, – поділилася Холоденко.

Новий обранець Наталі Холоденко подарував їй 2-кімнатну квартиру в передмісті і тричі пропонував вийти за нього заміж, але вона відмовилася.

- Тому що потрібно добре пропонувати, – жартує Холоденко.

Поділитись

Коментарі

Вгору