Черкаська обласна дитяча лікарня отримала апарати для реанімаційного відділення

19 грудня 2018, 12:20

 

Американський Пульсоксиметр Rad 8 та литовський Насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus тепер використовуватимуть медики Черкаської обласної лікарні завдяки благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто!".

Пульсоксиметр потрібний для вимірювання насиченості кисню у крові дитини. За допомогою цього препарату можна зрозуміти, коли варто підключати, чи відключати дитину до апарату штучної вентеляції легень. Інфузійний насос дозволяє вводити над чіткі дози медичних препаратів у кров пацієнтів. Це обладнання має два шприци, тому може одночасно вводити два препарати, або ж обслуговувати двох дітей.

Головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондратський говорить, що ПриватБанк уже не вперше допомагає їм із обладнанням, особливо для тих пацієнтів, які перебувають у відділенні реанімації.

- Наша лікарня забезпечена обладнанням, але вона працює цілодобово і прилади часто виходять із ладу, тому така допомога дуже доречна, - додав головний лікар. Також Кондратський зазначив, що обидва апарати є необхідними для дитячої лікарні, адже щороку до реанімаційного відділення потрапляють сотні дітей і ці апарати допоможуть якісніше їх лікувати.

Благочинна акція "Звичайне диво" прохидить вже другий рік поспіль. Важливо, що благодійником може стати кожен клієнт ПриватБанку. Варто лише зареєструватися на сайті й тоді з кожної оплати карткою зніматиметься додатково одна гривня на рахунок благочинності. Після закінчення акції всі благодійники отримують звіт і зворушливі фото щасливих дітей.

- До акції долучилося понад 50 тисяч людей, які вже зібрали близько двох із половиною мільйонів гривень. На ці кошти закупили обладнання для лікування маленьких пацієнтів обласних лікарень України, - прокоментував заступник директора Черкаської філії ПриватБанку Ярослав Батієвич.

Також Батієвич наголосив, що близько трьох тисяч дітей зустрічають Новий Рік у лікарняних палатах, тому першого січня благодійники разом із компанією-партнером MasterCard -  даруватимуть цим дітям подарунки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору