Через власну філософію життя черкащанка вже 6 років не їсть м’яса (відео)

31 серпня 2015, 19:51

1441026071-421

Відмова від м’яса нині набуває дедалі більшої популярності у світі. Вегетаріанцями стають відомі актори та політики. Це модне віяння дісталось і України. Для декого це лише дієта без м’ясних продуктів, а для когось ціла філософія, інформує ЧСН.

Овочеві рагу – нині невідємна складова раціону черкащанки Лесі. Вона вже шість років не споживає мяса. Каже: для неї це філософія життя.

Вегетаріанці набагато рідше хворіють на ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу і діабет. Втім лікарі не радять такий спосіб життя дітям, підліткам і вагітним. Хоч раціон вегетаріанців і багатий на вітаміни.

Нині відмова від мяса в Україні, та Черкасах зокрема, стає все більш популярною. Навіть в одному із модних м’ясних ресторанів зізнаються – до них іноді приходять вегетаріанці.

Овочеві супи, салати, жульєни, рататуї. Здивувати вегетаріанців завжди є чим, каже шеф-кухар цього ж ресторану. Він розробив навіть декілька авторських страв.
Їсти мясо чи ні – це наш особистий вибір. Найголовніше, кажуть самі ж вегетаріанці, робити його свідомо, а не слідувати моді чи чужим перконанням. Адже найбільше щастя, коли людина у гармонії з собою.

Поділитись

Коментарі

Вгору