Через вітер завтра на Черкащині оголошено «жовтий» рівень небезпечності

21 січня 2020, 18:05

22 січня очікуються пориви вітру 15 – 20 метрів на секунду та мокрий сніг. Температура знизиться. Вночі можлива ожеледь, – повідомляють в Черкаському обласному гідрометцентрі.

Під натиском глибокої улоговини північно-атлантичного циклону погожий антициклон відійде на південь, за межі країни. Тому характер погоди зміниться. Вночі ще без опадів, проте вітряно. Вдень чекаємо на посилення західного вітру до небезпечних 15-20 м/с і невеликі опади, переважно у вигляді мокрого снігу. Слабко позитивна температура повітря 0-2º тепла утримається як вночі, так і вдень. Лише наступного вечора за температури повітря близько до 0º на окремих ділянках доріг можлива ожеледиця.

У четвер невеликий мокрий сніг та посилений вітер утримаються. Зі зниженням температури повітря до слабко морозних значень опади, підмерзаючи, можуть утворювати на дорогах ожеледицю. До кінця дня 23 січня чекаємо на припинення опадів та послаблення вітру.

В умовах посиленого вітру черкащан закликають уникати перебування поблизу високих дерев та конструкцій. Коливання атмосферного тиску може негативно впливати на здоров’я чутливих до цього людей.

Коментарі

Вгору