Через відсутність ремонту люди блокуватимуть дорогу на Геронимівку

14 серпня 2018, 10:43

У четвер, 16 серпня, о 7-ій годині ранку відбудеться акція на шляху Н16 в районі  інституту пожежної безпекиу зв’язку з неможливістю подальшого користування цією дорогою, пише Вичерпно

Жителі сіл Геронимівка та Руська Поляна зберуться, аби привернути увагу керівництва області і міста до критичної ситуації з асфальтним покриттям на ділянці дороги від інституту пожежної безпеки до розв’язки на Геронимівку (в напрямку Оршанця).

Активісти кажуть, що діють за підтримки місцевої влади. Відповідні служби і органи мають бути поінформовані сьогодні.

«Просимо поставитись з розумінням і планувати свій маршрут», — звертаються організатори до місцевих жителів.

Зазначимо, що наразі почався ремонт дороги від в’їзду до села в напрямку смт. Оршанець. Про це написав у Facebook голова Черкаської РДА Анатолій Яріш. Втім, як зазначають місцеві жителі, роботи ідуть дуже мляво.

Разом із тим, про відрізок дороги від початку села до мікрорайону «Лісовий» (у народі — «Луначарка») мова так і не йде. Саме через його жахливий стан і збиратимуть акцію.

Валерий Васильевич сказав:

Зазначимо, що наразі почався ремонт дороги від в’їзду до села в напрямку смт. Оршанець. Про це написав у Facebook голова Черкаської РДА Анатолій Яріш.
ОКОЗАМИЛЮВАННЯ займається панок Ярош вмісті із Ткаченком, це все робиться аби показать “дерганья телодвиженіем” щоб ЛЮДИ трохи заспокоїлись…

Володимир сказав:

А Яріш з Ткаченком із Конче-заспи приїзджають в Черкаси хоч коли? Чим вони кращі за Тулуба, “героя україни”? Урветься терпець людей і дуже скоро. До морозів майже два місяці, а доріг немає.

Вгору