Через укус кліща хлопчик знаходиться у важкому стані

29 червня 2018, 15:27

Маленькому Максимкові у його 4 роки випала нелегка доля – одного вечора хлопчаку стало зле і його доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні у вкрай тяжкому стані. Команда лікарів нині робить все можливе аби зберегти здоров’я хлопчику, але ситуація критична – кілька разів у дитини відбулась зупинка дихання, про це пише "Нова доба"

Діагноз вдалося встановити лише днями – гострий енцефаліт (по етіології найвірогідніше – вірус кліщового енцефаліту, важкий перебіг із психотичними розладами та судомним синдромом). За словами лікарів, це восьмий випадок в Україні.

Конвульсії і вкрай важкий стан: від укусу кліща маленький черкащанин перебуває у важкому стані. Стан хлопчика вкрай тяжкий. Щоденно батьки витрачають на додаткові обстеження та препарати тисячі гривень і на сьогодні бюджет звичайної черкаської родини вичерпано. Вже в суботу Максимка транспортують до Києва, до клініки ОХМАТДИТ.

Батьки просять підтримки небайдужих та ініціюють збір коштів на лікування для найменшого синочка.

Усі деталі можна дізнатися в батька: Пустовіт Костянтин (067)474-09-42
Картка Приватбанку мами Максима: 4149-4991-0055-2023 Тумасова Ліана В’ячеславівна

Владимир сказав:

Максим, солнышко, пусть Бог тебя исцелит и укрепит твоё здоровье!!!! Борись с эти недугом!!!! Здоровье тебе зайчик!!!!!!!! Поправляйся, не сдавайся!!!! Живи!!!!!

Вгору