Через родимку у черкащанина розвинувся рак шкіри

01 грудня 2015, 20:50

662375_w_30028-річний Олександр Савяк з Черкас лікується в Черкаському обласному онкодиспансері. В нього виявили рак шкіри четвертої стадії. На обстеження й перший курс хіміотерапії вже пішло понад 40 тис. грн. Всього потрібно три курси, інформує Gazeta.ua.

Зараз Олександр проходить другий курс хіміотерапії. У хлопця є лише мати-інвалід. Жінка вдова військовослужбовця. Батько Олександра трагічно загинув, коли сину було 3,5 роки.

"Захворювання в Саші виявили влітку цього року. Син працює в кафе шашличником. Якось прийшов з роботи і помітив у себе під правою рукою лімфовузол, він був розміром з горошину. Саша не придав цьому значення. Лімфовузол почав збільшуватися. Лікар сказав, що це меланома. Можливо, колись Саша випадково зачепив родимку й вона почала перероджуватися в злоякісну. В жовтні Саша пройшов перший курс хіміотерапії. На це пішло 20 тисяч гривень. Повторний курс вже треба теж проходити. Після першого разу пухлина зменшилася. Є надія, що в сина все буде добре. Мріє мати свою сім'ю", - розповіла мати 56-річна Юлія Савяк.

Юлія і Олександр Савяки понад 21 рік винаймають житло. Олександру видали довідку для МСЕК на інвалідність першої групи.

"Я отримую 1,3 тисячі гривень пенсії. Саша рветься на роботу. Хотів іти на контракту службу, чекав наступної хвилі мобілізації. Він у мене дуже вихований і чемний. Звертається до мене на "ви", бо так його навчив тато. Казав, сину, запам'ятай, що мама – це святе. Чоловік був родом із Західної України", - каже Юлія Савяк.

На перший курс лікування Олександру допомогли рідні, знайомі, однокурсники й однокласники матері. На другу хіміотерапію гроші збирають від пожертв.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку № 5168 7423 5176 9413
Картка Ощадбанку №5274 10000 1304 357
Одержувач: Савяк Юлія Станіславівна, тел. - 067 399 14 33.

Поділитись

Коментарі

Вгору