Через орендатора жителів Шполи не пускають до ставків (відео)

05 червня 2015, 15:50

1433494953_stav

До депутата Шполянської міської ради від ВО «Свобода» В'ячеслава Кишінька звернулися жителі вулиць Невського, Берегова, Енгельса. Автори звернення повідомили про те, що у місті Шпола другий рік поспіль викачують воду з Ждановського та Перерваного ставків на полив полів, для вирощування сортової кукурудзи.

Ці два ставки опинились під загрозою знищення, інформує Шпола онлайн.

Річка Шполка, яка текла від Червоного ставка до Ждановського засохла, як тільки розпочали викачувати воду. Знищено рослинність поблизу річки. У криницях мешканців трьох вулиць Шполи на два метри впав рівень води.

Після відвідин Ждановського ставка, стало відомо, що орендує його Богач М.П. Воду викачують чотири насоси, для збільшення врожайності посівів кукурудзи. Територію огородили бетонними брилами та шлагбаумом, для того, щоб ніхто не заходив на територію.

Орендар Богач пояснив депутату, що всі дозвільні документи на ставок та на викачку води має. Заявив, що перебувати на ставку та поблизу категорично заборонено.

Депутат звернувся до державної екологічної інспекції та державної служби геології та надр України стосовно законності дій з викачки води, що призводить до змін та руйнації навколишнього природнього середовище. Він прохає розглянути дане питання на сесії Шполянської міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору