Через незатверджену ПСЕР кладовище № 7 досі не облаштоване

19 березня 2015, 19:09

55e5ae3342cd740f83a10fa27e04097f

Якщо найближчим часом не почнуться роботи з облаштування сьомого кладовища, то вже за 3 місяці ніде буде ховати людей. Такої альтернативи, як колумбарії та крематорій у місті немає. Та чи готові черкащини відмовитися від традицій?

Через незатверджений ПСЕР кладовище № 7 досі не облаштоване
На будівництво міського кладовища у районі Промисливої та станції Заводської у проекті Програми соціально-економічного розвитку передбачено 3 млн. грн. з бюджету розвитку та ще 2 млн. з інших видатків, інформують Новини Черкащини.

– Для того аби закінчити будівництво кладовища потрібно 5 млн. Проект буде корегуватися і сума також. Але 5 млн. забагато для бюджету, тому розтягуватимемо будівництво на 2 роки, – поінформував Андрій Наумчук, директор Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради. – Наразі передбачена рекультивація близько 10 га землі. Ще на три місяці місця вистачить, а далі людей не буде де ховати. Тому нам потрібно хоч трохи аби продовжувати роботи.

Під час учорашнього обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку представник громадськості запропонував побудувати колумбарій.

Проте у Черкасах немає й крематорію. Для цього у місті має жити щонайменше 1 млн. населення, – повідомили чиновники громаді. Більше того, черкащани не готові змінити традиції.

Коментарі

Вгору