
За позовом Смілянської окружної прокуратури до бюджету повернуто понад 220 тис. грн, безпідставно сплачених за непоставлену електроенергію. Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору закупівлі, укладені з порушенням законодавства.
Смілянською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду міста Києва, ухваленого за результатами розгляду позову прокуратури в інтересах держави в особі Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області до постачальника електричної енергії.
Прокурор у суді довів, що між сторонами укладено додаткові угоди до договору про закупівлю електроенергії з порушенням вимог законодавства. У зв’язку з цим суд визнав їх недійсними та постановив стягнути з енергетичної компанії грошові кошти, безпідставно сплачені за непоставлений товар.
На виконання судового рішення постачальником електроенергії повернуто до бюджету понад 220 тис. грн.
За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram




