Через неприйняття міського бюджету призупинено програму “Доступні ліки” (відео)

05 січня 2018, 21:17

У Черкасах містяни не можуть придбати препарати по програмі «Доступні ліки». За цією програмою держава повністю або частково оплачує лікарські засобидля хворих серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом 2 типу. Проте, нині міські аптеки знижок не надають,а відтак хворі не можуть придбати необхідні вартісні ліки, розповідає "Рось".

80-річна Ольга Занорамайже рік купувала необхідні таблетки по програмі «Доступні ліки» зі знижкою. Проте, сьогодні отримати пільги не вдалося.

За рік черкасці отримали знижки на понад 80 тисяч рецептів, скористалися пільгами 40 тисяч хворих, проте нині у аптеках програма не діє. Чому– знають у черкаському департаменті охорони здоров’я.

Міський бюджет депутати намагались прийняти 4 рази, проте досі документ не ухвалений. А тому державні програми не фінансуються.

А у черкаських лікарів щодня з’являються нові перепони в роботі –не працює програма оплати державою першого дня у лікарні, а 5 тисяч медиків можуть лишитися без зарплати.

Наступна спроба прийняти бюджет у міських депутатів буде 10 січня, до того часу медичні пільгові програми працювати не будуть.

Коментарі

Коля сказав:

Аптеки приватні, належать кільком людям, цією програмою опікується Прем єр, а проста пенсіонерка крайня- от парадоксальна країна. Брехня на кожному кроці.

Вгору