Через негоду на Черкащині без електроенергії залишаються 78 населених пунктів

03 липня 2017, 13:21

Фото: Управління ДСНС в Черкаській області/facebook

Черкащина досі оговтується від наслідків буревію, що прокотився її окремими районами в суботу 1 липня. За повідомленням начальника Управління цивільного захисту Черкаської ОДА Юрія Скоробогатова, станом на 3 липня знеструмленими залишається 78 населених пунктів.

- Найбільше потерпають Золотоноша та Золотоніський район. У районі зокрема відімкненими від електропостачання залишається 51 населений пункт. Постраждав Чорнобаївський район, там без електроенергії 9 населених пунктів, в Черкаському районі – 1, в Канівському – 2, в Уманському – 11 сіл та селищ. По одному населеному пункту без електроенергії мають Драбівський, Чигиринський, Кам’янський та Шполянський, - розповів він під час селекторної наради в Черкаській ОДА.

Для локалізації та усунення наслідків надзвичайної ситуації було залучено підрозділи ДСНС, Управління лісового та мисливського господарства, Службу автомобільних доріг, інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Для відновлення електропостачання в посиленому режимі працює ПАТ «Черкасиобленерго». Навіть туди, де не прохали про допомогу, надіслані мобільні групи фахівців – енергетиків.

Коментарі

Оксана сказав:

В Чорнобаївському районі, мабуть, більше сіл залишається без електроенергій. Я знаю точно мінімум 5 (Богодухівка, Красенівка, Привітне, Тарасівка, Нове Життя), і по даним гарячої лінії служби порятунку для відновлення потрібно 3- 4 дні, тобто сукупно люди мають жити бех електрики тиждень.

Ірина сказав:

А там де просять про допомогу її немає вже 5 діб…

Вгору