Через мобілізацію Золотоноша може залишитися без чоловіків-комунальників

16 серпня 2023, 13:58

Проблемою, що об’єднала усіх керівників комунальних служб, стала мобілізація працівників, пише Золотоноша.city.

За словами директора «Золотоніських енергетичних мереж» Олександра Середи, з його підприємства призвали на службу 18 енергетиків. Усі 8 водіїв «Міськводоканалу» днями отримали повістки і проходять медогляд.

"Якщо їх мобілізують, то 6 сміттєвозів і 2 асенізатори залишаться без кермувальників, - повідомив директор Сергій Кузнєцов. - Є ще водії пенсійного віку, але на такому транспорті їм робити не під силу.

Болючу тему продовжила директорка ПП «Базис плюс» Олена Козлова.

"Уже виробилася така тенденція: як тільки чоловік влаштовується на наше підприємство, за 2 дні після офіційного оформлення він отримує повістку з військкомату. Ми завозимо дрова і дехто обурюється: товсто поколоті. Кажу: «На дровоколі вже другий рік працюють жінки! Чоловіків немає!", - розповідає Олена Козлова.

"Аналогічна проблема з кадрами й у ПрАТ «Янтарь», - підтвердив керівник Володимир Гончар. – Розумію керівництво військкомату, а хто зрозуміє нас, коли станеться комунальний колапс?

Директор КП "Міський водоканал" Сергій Кузнєцов став ініціатором зустрічі керівників комунальних служб з очільником Золотоніського Центру комплектування Сергієм Польовим за участі очільниці районної військової адміністрації Ірини Тернової.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Одександр :

Попридивляйтесь до таксистів і не тільки. Самі інваліди.

Сергій :

От немає недостатку у чиновниках, мєнтах, суддях і працівників виконавчої. Вони, б.дь, воюють?

Оленка Зміючка :

Флоренка з войцехівським і їхньою бандою, мобілізовуйте!!!
Бо лише бюджетні кошти “відкатують”!!!!
Паразити на тілі неньки- України!!!

Вгору