Через борги агресивний чоловік пошкодив авто працівників Черкаського РЕМ

30 липня 2018, 13:37

Озброєний ножем і викруткою чоловік порізав колесо службового автомобіля працівників Черкаського РЕМ. Інцидент стався у с. Леськи Черкаського району.

На місце події оперативно прибули працівники Черкаського райвідділу поліції, представники Черкаського РЕМ та ПАТ "Черкасиобленерго".
Нападник має борг за спожиту електроенергію у сумі близько 1 тис. 700 грн та не хотів його виплачувати. У той день працівники Черкаського РЕМ мали відключити оселю боржника від електропостачання. Вони розповіли, що неодноразово попереджали споживача про необхідність погашення боргу, в іншому випадку його домоволодіння відключать від електромережі.
Сплачувати за надані послуги чоловік не поспішав. Натомість, завжди зустрічав енергетиків лайкою, погрозами та прокльонами. Так само було і цього разу. Електромонтерам РЕМ, які прибули відключати боржника від електропостачання, він погрожував фізичною розправою, а потім вимістив лють на службовій автівці.
- В основному наші абоненти – добропорядні люди та інколи трапляються і такі. Як правило агресивні споживачі – це злісні боржники. Це вже не перший напад, який пережили наші працівники, які виїздили на відключення. Замість того, щоб вчасно сплачувати кошти за спожиту електроенергію, боржники інколи переходять межі дозволеного та вчиняють протиправні дії щодо працівників, які виконують свою роботу, - прокоментував директор Черкаського РЕМ Юрій Барішок.
У Черкаському райвідділі поліції повідомили, що дана подія зафіксована, за фактом складено відповідні матеріали, які передано дільничному інспектору поліції. Також розпочато перевірку, за результатами якої і буде вирішено, чи притягнуть фігуранта історії до кримінальної відповідальності чи обмежаться тільки адміністративною.
За інформацією прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго".
Поділитись

Коментарі

МАРКІЗ сказав:

А ОЛІГАРХІВ,ЯКІ НАКРУЧУЮТЬ ЦІНИ ,ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬ
НОСТІ-СЛАБО…!!!

Вгору