Через 292 гривні уманчанин «кинув» свою сім’ю

24 березня 2015, 15:41

supermarket

31-річний молодик  у 2013 році обікрав чужий будинок. Чоловік має сім’ю та маленьку доньку, тому суд дав йому шанс для виправлення без позбавлення волі. Проте цією можливістю він не скористався і знову опинився в руках правоохоронців, пише Вечірня Умань.  

Знаходячись в приміщенні супермаркету «Велика кишеня», 31-річний чоловік намагався таємно викрасти станок для бриття та каву, на загальну суму 292 гривні. Чоловік був затриманий правоохоронцями на місці злочину.

Тепер молодику загрожує покарання арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Так, як засуджений скоїв злочин під час випробувального терміну його чекає позбавлення волі. На даний момент кримінальне провадження знаходиться на розгляді в суді.

- Ось так, не бажаючи стати на шлях виправлення та не усвідомлюючи всіх правових наслідків, які можуть наступити в разі скоєння нового злочину, засуджений В., позбавив свою сім’ю батька, чоловіка та сина, - коментує ситуацію інспектор Уманського МП КВІ Олена Демченко

Коментарі

Вгору