Частина Черкас тимчасово залишиться без гарячої води

28 березня 2019, 11:30

Частина Черкас залишиться тимчасово без гарячої води

У місті Черкаси по вулиці Новопречистенська між вул. Благовісна та пров. Матросова будуть виконуватися ремонтні роботи по заміні трубопроводу теплової мережі для забезпечення надійності та безперебійності теплопостачання споживачів. 

У зв’язку з цим, на зазначеній ділянці з 01 квітня  до 30 квітня буде тимчасово обмежено рух автотранспорту.

Під час проведення працівниками Черкаської ТЕЦ монтажних робіт на теплових мережах, опісля завершення опалювального періоду (орієнтовний термін з 08 квітня до 21 квітня), буде призупинено подачу гарячої води у кількох житлових будинках міста.

Також тимчасово гарячої води не буде у дошкільних навчальних закладах №47 (вул. Нижня Горова, 40) та №30 (вул. Припортова, 29) та в закладах охорони здоров’я: КНП Друга міська поліклініка (вул. Чорновола, 1), ЧК міська стоматологічна поліклініка (бул. Шевченка, 325), ДУ ЧОЦ «Держсанепідслужба» (вул. Волкова, 3).

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже заміна трубопроводу теплової мережі забезпечить надійність теплопостачання протягом наступного опалювального періоду. Після проведення ремонтних робіт подачу гарячої води буде відновлено.

За інформацією прес-служби ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно"

Читайте такожУ Каневі не можуть відновити гаряче водопостачання.

 

Вгору