Час дії пропускних «вікон» на мосту через Дніпро – зміниться

03 жовтня 2017, 15:18

Завтра, 4 жовтня, на мосту через річку Дніпро продовжуються роботи з асфальтування правого проїзду. У зв’язку з цим час роботи пропускних «вікон» для автомобілістів зміниться, говорить начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового облдержадміністрації комплексу Сергій Чубань, інформують у Черкаській ОДА.

Ранкове «вікно» запрацює на годину раніше. Тож автомобілісти зможуть проїхати мостом з 5 до 8 години ранку. Опісля на об’єкті відразу ж розпочнуться роботи з укладання асфальту.

– Це – тривалий виробничий процес, який вимагає безперервності робіт, – відзначає посадовець. – Розпочнуть асфальтування відразу ж по закриттю ранкового пропускного «вікна». Зважаючи на технологію та масштабність робіт, вечірнє «вікно» запрацює на дві години пізніше, ніж зазвичай. Тобто орієнтовно з 18.00 до 21.00. Однак відкриття вечірнього «вікна» можливе із затримками. Тож прошу водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей і, за можливості, перенести свої поїздки на інший день. Ми працюємо над стратегічно важливим об’єктом, якісний ремонт якого – найголовніший пріоритет.

Сергій Чубань додав, що, зважаючи на тривалість робіт, такий графік можливо діятиме і в четвер, 5 жовтня. Про подальші зміни роботи пропускних «вікон» інформуватимуть додатково.

Коментарі

Денис сказав:

Я вважаю що вікно треба зробить з 8 вечора до 9 ранку для проїзду. А робочим виходить з 9 ранку до 8 вечора можна робить без перешкод. І тоді б міст і дамба набагато бистріше зробиться. А так виходить до 10 ранку ще їздять а в 4 вже начинають пропускать і того 6 часов тільки працюють. А так 11

Анатолий сказав:

Чего ты со своими там умы сидят а сколько сегодня ум на рынке.

Анастасія сказав:

Дуже розумний? А людям як на роботу і з роботи їхати? Та і у водіїв маршрутних автобусів нема бажання їздити цілу ніч. Я вже мовчу про те, що вагітні та мами з маленькими дітьми в Черкаси можуть їхати в лікарню.

Роман сказав:

Хорошее предложение, потдерживаю полностью!!!

Максим сказав:

В нормальных країнах дорожне покриття стелять вночі.

Владимир сказав:

Могу подтвердить. В Германии например, все дорожные работы проводят ночью, когда все спят и никто не крутится под ногами и не стоит в очереди.

Вгору