Бюджет має працювати на людей, а не на одного підприємця, – Радуцький відповів на звинувачення Бортника

07 вересня 2015, 13:48

fafef990a613c6d1b78e0fa038b3a609-424x238Гроші на зимове утримання доріг у Черкасах будуть виділені вже на найближчій сесії – 15 вересня. Але водночас буде перевірено, яким чином підприємство, що займається зимовим та літнім утриманням доріг, виграло свого часу тендер. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Таким чином він відреагував на звинувачення черкаського підприємця Андрія Бортника (чиє підприємство і займається утриманням доріг) у навмисному перешкоджанні діяльності та блокуванні фінансування прибирання доріг.

- До зимового періоду у нас ще є час. Кошти виділяються раз у місяць на бюджетній сесії – ось 15 вересня виділяємо близкьо одного мільйона гривень на ці роботи, - підкреслив Олександр Радуцький.

Водночас секретар міськради і сам висловив претензії до діяльності підприємця:

- Це мабуть був якийсь особливий тендер, якщо на 3 роки утримання доріг підприємство отримало 36 млн.грн., - говорить Олександр Радуцький. – Я вважаю, що ми повинні підтримувати комунальні підприємства. Я стояв і стою на тому, що бюджет має працювати на людей, а не на одного підприємця.

Тому, за словами Олександр Радуцького, економніше для міста буде, якщо утриманням черкаських вулиць займатиметься КП ЧЕЛУАШ.

- Будемо переглядати і з’ясовувати, яким чином був виграний тендер. Тому що у першу чергу повинні надавати послуги місту комунальні підприємства, а вже якщо вони не можуть впоратися, тоді віддавати ці послуги приватним підприємствам, - наголошує секретар міськради.

Поділитись

Коментарі

Вгору