“Був асом штурму”: дружина полеглого захисника з Лисянки просить присвоїти йому звання Героя

29 травня 2024, 10:03

Полеглому захиснику із Лисянки Сергію Миронюку просять присвоїти звання Героя України посмертно. Відповідну петицію на сайті Президента зареєструвала його дружина Анна Миронюк.

Свій бойовий шлях Сергій Миронюк розпочав у складі добровольчого з’єднання, яке брало участь у бойових діях під час оборони м. Київ та в інших операціях на Київщині впродовж березня-квітня 2022 року.

У квітні 2022 року вступив до лав ЗСУ у підрозділ Сил спеціальних операцій – полк ССО «Азов-Київ». У його складі до кінця серпня 2022 року виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку фронту.

Як раніше зазначав командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук, військовий був асом штурму. 24 липня 2023 року Сергій вийшов на останнє бойове завдання поблизу населеного пункту Олександро-Шультине та каналу. Після успішного виконання наказу отримав розпорядження про зачистку ще однієї ворожої позиції. Разом зі своєю групою він зайшов в окопи росіян, де ворог влаштував засідку. У ближньому стрілецькому бою він знищив 2 росіян. У момент, коли у ворожому окопі він прикривав собою побратима, зазнав кульових поранень у шию, несумісних з життям.

У Сергія Миронюка залишилася дружина і троє неповнолітніх дітей.

Наразі під петицією підписалося понад 13 тисяч осіб із 25 тисяч необхідних. До кінця збору підписів залишилося 73 дні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору