“Бумбокс” презентував нову чуттєву пісню “Жаль”

15 лютого 2021, 22:33

фото з мережі

Популярний український гурт "Бумбокс" у День святого Валентина презентував нову пісню про кохання "Жаль" і оприлюднив зворушливий кліп. Автором слів треку став лідер колективу Андрій Хливнюк.

Вокаліст зізнався, що створив пісню "Жаль" з двох віршів – "Жаль", який написав ще два роки тому, і "Ехать к тебе", який "народився" навесні минулого року. Натомість музика, яка чудово подружилась з текстом, з'явилась впродовж літніх репетицій.

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк наголосив, що пісня "Жаль" написана в стилістиці ранніх записів 2004-2009 років, адже в її аранжуванні домінують вокал, гітара і діджеінг. Інші музиканти теж переконані, що новий трек, як машина часу, переносить їх на 15 років назад.

- Пісня "Жаль" – це одна з пісень, під які хочеться повертатись до найрідніших. Просто їхати в бік тих, хто нам небайдужі,
– прокоментував Андрій Хливнюк.

Режисер Стас Гуренко, який працював над кліпом на пісню "Жаль", розповів, що прагнув показати дороги й вулиці, якими умовний герой їде до своєї любові. Вони зумисне зняли впізнавані вулиці Києва, аби прихильники побачили знайомі місця, в яких їх переповнювало чи то кохання, чи то сум.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору