Булатецький просить олігархів поділитись

03 лютого 2015, 08:00

булатецькийДепутат Черкаської міської ради Микола Булатецький закликає українських олігархів брати приклад із короля Саудівської Аравії Салмана бін Абдульазіза, який днями, на честь свого пришестя до влади, розпорядився про виплату грошової винагороди держслужбовцям, пенсіонерам та учням у розмірі двомісячної виплати на загальну суму 30 мільярдів доларів. При цьому король підкреслив, що жодна винагорода не зможе належно віддячити його народові за його заслуги, пише Дзвін.

«Звертаюся до українських патріотів, а особливо тих, що наділені владою і повноваженнями від українського народу, заслуги якого не менші, ніж в арабів: пропоную створити Нпціональний фонд Президента із забезпечення перемоги України на війні та встановлення миру.  Статки олігархів, зароблені чесним і нечесним шляхом, слід закласти в цей фонд – можуть бути індивідуальні й колективні внески. Приклад має показати  Петро Порошенко, який першим має зробити вклад на суму 500 млн. доларів, Блок Петра Порошенка (колективний внесок) – 500 млн. доларів, команда “Народного Фронту” Яценюка-Турчинова – 1 млрд доларів, Юля Тимошенко – 100 млн. доларів, Радикальна партія Ляшка (колективний внесок) – 200 млн. доларів. Переконаний, що цю ініціативу оцінять та негайно підтримають Ринат Леонідович Ахметов сумою у 3 млрд. доларів, Віктор Михайлович Пінчук – 1 млрд. доларів (який ще раніше виступав з ініціативою передати 50 % статків на потреби українського народу), Ігор Валерійович Коломойський – 1 млрд. доларів. Упевнений, що цю ініціативу тим більше підтримають сотні інших заможних патріотів, яких Україна зробила багатими і щасливими. Переконаний, що слуги колишнього злочинного режиму теж підтримають ідею й добровільно доповнять фонд не одним мільярдом. Цей фонд в такий спосіб може легко зібрати близько 50 млрд доларів. Це забезпечить перемогу України на війні, встановлення миру, справедливості та подальше процвітання українського народу.

Прості патріоти пожертвували найдорожчим – віддали життя за Україну…» – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Микола Іванович.

Коментарі

Вгору