Булатецький може стати секретарем міськради?

25 лютого 2014, 10:09

Зараз усі хочуть керувати Черкаською міською радою, а особливо визначати вектори бюджету розвитку на 2014 рік. Сюди пхає носа і Жуковська з Фірташем, і Одарич з ПВД, і інші "герої". Вчора протягом усього дня тривали перемовини між депутатськими групами і фракціями. Під час перемовин у депутатській групі "Черкащани" та більш ніж 10 позафракційних депутатів було висунуто, на мою думку, найбільш доцільну пропозицію: обрати на посаду секретаря Черкаської міської ради відомого опозиціонера Миколу Булатецького. 

Про це написав депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига у своєму блозі на сайті "Корреспондент".

Роблячи такий крок, черкаські депутати в інтересах територіальної громади отримають певні бонуси:

1. Виконають волю черкащан, які віддали декілька десятків тисяч голосів за Миколу Булатецького;

2. Не допустять реінкарнації Одарича з тінню «героя» Бродського в кишені;

3. Використають досвід Булатецького на посаді заступника Черкаського міського голови у 1994-1998 роках;

4. Використають досвід і напрацювання Миколи Івановича в боротьбі з підкупом виборців та фальсифікаціями виборів з боку провладних кандидатів «фірташевської» Жуковської у 2012 році та «тулубівського» Поплавського у 2013;

5. Черкаси матимуть цілком працездатний виконкомом і матумуть змогу зберегти від розкрадання «хімічним лоббі» бюджет розвитку міста.

Я свідомо про це заявляю, нехтуючи амбіціями, в тому числі і власними. Так само мають чинити і інші депутати, пам’ятаючи, що: ЧЕРКАСИ - ПОНАД УСЕ!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору