Активісти шукали в Черкасах резиденцію Тулуба (відео)

25 лютого 2014, 09:18

У Черкасах активісти шукали резиденцію Тулуба. Купа людей приїхали на скандальну «Андреєвську дачу», очікуючи побачити там черкаське Межигір’я. Проте ні пишних палаців, ані розкошів там не виявилося. Лише занедбані подвір’я та будинки, інформують "ВІККА-Новини".

Зрання на «Андреєвській дачі» людно. Активісти шукають сліди голови обладміністрації. Його востаннє бачили на роботі ще минулої п’ятниці. Відтоді на людях не з’являвся. Офіційно губернатор-регіонал на лікарняному.

Олександр Марченко, активіст: «Така інформація до нас надійшла, що сьогодні зранку тут вивозяться речі Сергія Тулуба».

За словами активістів, кілька років тому Сергій Тулуб пригледів собі цю територію й нібито хотів перетворити її на черкаське Межигір’я. Проте охоронці дачі кажуть: очільника області тут ніколи і в очі не бачили.

Іван Вака, охоронець: «При мені нікого тут, крім директора нашого, ніколи не було».

Із 2003 року дачу орендувало приватне підприємство. Воно планувало створити тут готельний комплекс. Кілька років тому територію в понад 5 га область забрала собі. Але довести до пуття так і не змогла. Тягар утримання чиновники минулоріч переклали на готель «Дніпро».

Володимир Жаботинський, директор готельного комплексу «Дніпро: «Каких-то активных действий абсолютно не могли принимать. Мы платили коммунальные услуги. Заменили счетчики, проверку сделали и платили за землю, на которой находятся эти объекты. С апреля по сегодня немножко больше 100 тыс. грн».

Перетворити колишню резиденцію компартійних керівників на дитячий санаторій або готельний комплекс. Такі ідеї неодноразово озвучували депутати. Проте до сьогодні коштів в обласній скарбниці на це не знайшлося.

Олександр Радуцький, депутат Черкаської міськради: «Давайте зробимо це для дитячого дозвілля, збудуємо тут дитячий табір, щоб діти могли тут нарешті відпочивати. Щоб не було охочих сунути свого носа сюди та приватизувати цю територію».

Походивши «Андреєвською дачею» із півгодини, активісти ні з цим роз’їхалися.

Поділитись

Коментарі

Вгору