Буду бити тих, хто Україну не любить, – малолітній син загиблого Героя зі Сміли (фото)

27 квітня 2015, 13:27
Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Учора в Смілі була поминальна неділя. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко побував у цей день у родини Євгена Войцехівського - снайпера з позивним "Чех", який командував окремим підрозділом "Холодний Яр" у складі штурмового батальйону "Айдар". "Чех" загинув минулого літа у Щасті на Луганщині.

"Родині загиблого я вручив відзнаку облдержадміністрації, яка так і називається "Холодний Яр". Домовилися про те, що дружина бійця і його сини отримають безкоштовні путівки на санаторний відпочинок. Держава вже виплачує їм допомогу як родині загиблого, але ж батька не повернеш...

Поки розмовляв з батьками і дружиною Войцехівського, старший син загиблого щось постійно тримав у кулачку, а коли ми вже йшли з хати, показав, що у ньому було... гільзу від патрона, яку йому дав батько-снайпер, коли ще був живий. При цьому малий Войцехівський якось не по-дитячому серйозно сказав: "Буду як батько, бити тих, хто Україну не любить..." Він явно ніколи не простить тим, хто вбив його батька...", - написав Юрій Ткаченко у Facebook.

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Поділитись

Коментарі

Вгору