“Будьте обачні та обережні. Не піддавайтесь на провокації”, – Віталій Ільченко

28 вересня 2020, 20:00

Кандидат у міські голови від «Слуг народу» Віталій Ільченко на своїй сторінці у Фейсбуці заявив про новий фейк  від його опонента Анатолія Бондаренка. 

Віталій Ільченко зазначив, що черкаського керманича Анатолія Бондаренка містяни уже неодноразово ловили на брехливих заявах та діях. Починаючи з відомої історії з підробленим дипломом, славнозвісною сесією у Каневі під виглядом екскурсії до музею, звинуваченням політичних опонентів у підпалі смітників замість їх прибирання.

- Така поведінка очільника вже стало кармою для міста. Будьте обачні та обережні. Не піддавайтесь на провокації. Наразі готується новий фейк проти мене та моєї команди, про начебто реєстрацію двійників – кандидатів на посаду міського голови, - написав Віталій Ільченко.

Також він зазначив, що напередодні виборів міський голова відзначився, на цей раз, обдуривши сам себе. 

- Прийом старий, як світ, та вже відомий у Черкасах. Як повідомляє джерело на сайті "Провінція", для самопіару та отримання уваги до своєї персони Анатолій Бондаренко реєструє однофамільців з метою, щоб звинуватити своїх опонентів. Читаємо: "У Черкасах зовні застосований той самий прийом. 24 вересня, в останній день реєстрації, Черкаська міська ТВК прийняла документи у двійників черкаського мера - Анатолія Андрійовича Бондаренка та Антона Владиславовича Бондаренка", - зазначив Ільченко.

Також Віталій Ільченко пише, що на перший погляд, проти мера Бондаренка опоненти застосовують заяложені брудні технології, намагаючись збити "Боїнг" на злеті. 

- Такої думки дотримується й сам "постраждалий", який, коментуючи підступність конкурентів, заявив, що "… наша команда впевнено перемагає ще у першому турі. І ніякі двійники та брудні технології цьому не завадять. Бо все що розповідають мої опоненти, про неякісний асфальт, про перевірки – це суцільна брехня…". Але на другий, більш вдумливий погляд, Бондаренко банально стрясає інформпростір, воліючи воювати з удаваними загрозами, аби тільки не говорити про серйозні теми, які є для нього далеко не такими невинними. На що тільки йдуть задля власного піару горе політики,- говорить Віталій Ільченко.

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору